7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

تعمیرات لوازم آشپزخانه

در آشپزخانه از لوازم متعددی استفاده می شود. گاز، یخچال، ماکروفر،ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و لوازمی از این قبیل معمولا در همه ی آشپزخانه ها پیدا می شود. اما در صورتی که هر یک از این ها خراب شود نیاز به تعمیر تخصصی دارد. در این مقاله قصد داریم با ارائه ی راهکار های مفید چگونگی نگهداری و تعمیر لوازم آشپزخانه را برایتان شرح دهیم.

  • تعمیرات لوازم آشپزخانه
  • انواع لوازم در آشپزخانه چگونه تعمیر می شوند؟
  • تعمیر یخچال فریزر
  • تعمیر اجاق گاز
  • تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرف شویی
  • تعمیر ماکروفر
  • تعمیر لوازم آشپزخانه در محل توسط متخصصین آرا سرویس
تعمیر لوازم آشپزخانه

 


تعمیرات لوازم آشپزخانه


لوازم آشپزخانه جزو لوازمی هستند که در منزل زیبایی چشم گیری را به وجود می آورده و نقش اصلی را در دکوراسیون منزل ایجاد می کنند. در آشپزخانه از لوازم خانگی مختلفی استفاده می شود که برای خانم های خانه دار سالم ماندن این لوازم بسیار مهم است. اما گاهی پیش می آید که یکی از این لوازم دچار مشکل شده و احتمالا در این موقعیت نگرانی خانم ها افزایش می یابد. تعمیر لوازم آشپزخانه امری ضروری است چرا که این لوازم استفاده ی زیادی داشته و در خانه نقش اصلی را بازی می کنند.


انواع لوازم در آشپزخانه چگونه تعمیر می شوند؟


همان طور که پیش تر گفتیم لوازمی که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند به چند دسته تقسیم می شوند که ما در ادامه دسته ای از پرکاربرد ترین لوازم آشپزخانه که در بسیاری از خانه را یافت می شود را با نحوه ی تعمیر آن ها آورده ایم:

تعمیر یخچال فریزر

یخچال اصلی ترین نقش را در بین اسباب آشپزخانه داشته که معمولا کمتر دچار خرابی می شود. اما در بیشتر مواقع مشکلاتی که برای یک یخچال فریزر پیش می آید بسیار جدی بوده و می بایست توسط تعمیر کار یخچال فریزر بازدید شود. یکسره کار کردن موتور یخچال،یخ بستن اپراتور،ریپ زدن در یخچال،کم شدن گاز در یخچال و یا لرزش شدید در آن جزو بیشترین مشکلاتی است که برای یخچال به وجود می آید. در هنگامی که موتور یخچال به صورت یکسره کار می کند علت ترموستات آن است در این هنگام معمولا با تعویض ترموستات مشکل برطرف می شود. ریپ زدن در یخچال هنگامی پیش می آید که موتور آن دچار آسیب شده باشد. با اطلاع به یک تعمیر کار به راحتی می توانید مشکلات یخچال فریزر خود را برطرف نموده و در صورت نیاز به تعویض قطعات آن را تعویض نمایید.

تعمیر اجاق گاز

اجاق گاز دارای انواع مختلفی است که رایج ترین آن اجاق گاز فر یا طرح فر است. در صورتی که شما از یک اجاق گاز طرح جدید استفاده می کنید در صورت  بروز مشکل بهتر است آن را تعمیر کنید. اما اگر اجاق گاز شما قدیمی است تعویض آن منطقی تر به نظر می رسد. رایج ترین مشکلات در اجاق گاز های جدید روشن نشدن فندک در اجاق گاز،روشن نشدن شعله در اجاق گاز، مشکل در ترموکوپل و یا بروز مشکلاتی در قسمت فر است. از کار افتادن گرم کن فر از دیگر مشکلاتی است که اجاق گاز های فر  با آن مواجه خواهند شد.

تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی

ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی دو دسته از لوازمی است که بیشترین درصد خراب شدن از بین لوازم آشپزخانه را دارند. خشک کن مهم ترین قسمت در این دو وسیله است که خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند. برای تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی می بایست از یک تعمیر کار کمک بخواهید و مشکل را بررسی نماید. تعمیر اجزای داخلی ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی مانند نیازمند دانش و تخصص ویژه ای است که توسط فردی که اطلاعات کافی ندارد نباید انجام شود. همچنین برای پیشگیری از خراب شدن ماشین لباسشویی بهتر است به طور صحیح از آن مراقبت نموده و از پر کردن بیش از حد مجاز آن خودداری نمایید. آب کشی نکردن ماشین لباسشویی و ظرفشویی،خروج آب از زیر ماشین لباسشویی، خراب شدن واشر و یا رسوب در لوله های تخلیه ی آب از مهم ترین مشکلات در یک ماشین لباسشویی است.

تعمیر مایکروویو (مایکروفر)

از دیگر لوازم برقی مورد استفاده در آشزخانه ماکروفر و توستر است. این دو وسیله دارای ساختاری حساس بوده و در بیشتر موارد امکان خرابی در آن ها وجود دارد. عدم گرم شدن ماکروفر و توستر،روشن نشدن آن ها، گرم نکردن غذا توسط مایکروفر، پارگی و خراب شدن سیم های متصل شده با آن ها و… از چندین مشکلی است که برای این لوازم برقی ممکن است به وجود آید.


تعمیر لوازم آشپزخانه در محل 


اگر دچار خرابی لوازم آشزخانه شده و با یکی از مشکلات بالا مواجه شدید اصلا نگران نباشید. شما می توانید به راحتی از خدمات تعمیر لوازم آشپزخانه در محل استفاده نموده  و مشکل لوازم خود را برطرف کنید. متخصصین کارآمد آرا سرویس با دارا بودن بهترین روش ها و تکنیک های تعمیر لوازم خانگی و با داشتن سابقه ی کار بسیار درخشان در این زمینه می توانند پاسخگوی شما در جهت تعمیر لوازم خانگی در محل بوده و لوازم خانگی منزل شما را با قیمتی مناسب تعمیر نمایند. هدف شرکت آرا سرویس از ارائه دادن این خدمت آسودگی و سهولت کار مشتریان در جهت تعمیر لوازم است. از این رو اگر نیاز به تعمیر لوازم آشپزخانه در محل دارید با ما تماس بگیرید.

نتیجه گیری

در آشپزخانه لوازم زیادی وجود دارد که در این مقاله به بررسی و چگونگی تعمیر تعدادی از آن ها پرداختیم. در صورتی که هر یک از این لوازم دچار مشکل شده اند و نمی دانید باید چه کنید تنها کافیست با یک تماس متخصصین آرا سرویس را مطلع کنید تا در کم ترین زمان بهترین امکانات را دریافت کنید. علاوه بر موارد گفته شده شما می توانید در جهت تعمیر هود،ماکروفر، توستر و انواع لوازم برقی از تیم آرا سرویس کمک بگیرید.

نکته ی حائز اهمیت در این قسمت این است که ب دلیل حساس بودن و خطرناک بودن لوازم آشپزخانه بهتر است خود اقدام به تعمیر آن ها نکنید. چرا که اولا ساختار پیچیده ای را داراست.ثانیا برقی بودن آن ها عاملی مزید بر علت است که شما اقدام به تعمیر آن ها نکنید. هر کاری را به متخصص آن بسپارید تا علاوه بر دریافت بهترین خدمات با مشکلی دیگر مواجه نشده و بتوانید به راحتی تعمیر لوازم برقی و خانگی خود را به اتمام برسانید.

بیش تر بخوانید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان