7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

 • Info@ara-service.com
 • 021-22504188

تعمیر چای ساز و قهوه ساز

قهوه ‌ساز و چای ساز یکی از نیاز‌های افراد در منازل و یا محیط‌های کاری است، این دو دستگاه در صورتی که با نحوه‌ای نگهداری و اصولی آن با اطلاع باشید، می‌توانید از بروز مشکلات جلوگیری کنید، در این متن در مورد نحوه‌ای نگهداری، مشکلات رایج و طریقه عیب یابی آن صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید:

 • تعمیر چای ساز و قهوه ساز
 • تعمیر و رفع مشکلات رایج در قهوه ساز
 • خراب بودن دکمه در قهوه ساز و چای ساز را چگونه تعمیر نماییم؟
 • تعمیر قهوه ساز و چای ساز در محل

تعمیر و رفع مشکلات رایج در قهوه ساز


 

 • چرا پس از روشن نمودن پمپ دستگاه، قهوه از دستگاه خارج نمی‌شود؟این سوال ممکن است برای اکثر شما پیش آمده باشد و در سدد حل آن باشید. اولین موضوع توجه به پر بودن مخزن آب است. در صورتی که از دستگاه مخزن‌دار استفاده می‌کنید امکان دارد این مشکل رخ دهد. دومین دلیل ریختن مکرر قهوه بیش از حد در قهوه ساز است. اگر شما به طور صحیح و به میزان لازم قهوه وارد قهوه ساز نکنید دستگاه ممکن است پس از مدتی دچار گرفتگی شود که در این صورت نیاز به سرویس قهوه ساز و تعمیر آن احساس می‌شود.
 • چگونه دمای بویلر بخار را در قهوه جوش تنظیم کنیم؟برای این کار می بایستی از فشارسنج استفاده نمایید.
 • چرا تفاله قهوه به همراه قهوه خارج می شود؟این موضوع از مشکلات رایجی است که برای افراد ایجاد می شود. در صورتی که شما تفاله را در فنجان خود مشاهده می کنید. دلیل آن می‌تواند مربوط به تورفتگی سبدهای فیلتر باشد که می‌بایست تعویض گردد. در صورتی که مرتب قهوه ساز را سرویس کنید این مشکل پیش نمی‌آید.
 • چرا قهوه جوش قهوه را دم نمی کند؟مشکل دیگر خراب شدن المان دم کننده است. در این صورت دیگر قهوه ساز قادر به دم کردن قهوه نمی‌شود. اگر با چنین مشکلی مواجه شدید حتماٌ اقدام به تعمیر آن نمایید.
 • چرا قهوه جوش، قهوه را گرم نگه نمی دارد؟این موضوع مستقیماً مربوط به خراب بودن المان گرم کننده است که با بازدید یک تعمیر کار می‌توانید آن را برطرف نمایید.

 


تعمیر و رفع مشکلات رایج در چای ساز


 

 • چرا دستگاه پس از جوش آمدن خاموش نمی‌شود؟ این مشکل معمولا برای بیشتر چای سازهایی که عمر خود را کرده اند پیش می‌آید که البته با تعمیر قابل ترمیم است. خراب شدن سنسور دما در چای ساز از اصلی‌ترین دلایلی است که می‌تواند موجب بروز چنین مشکلی شود. این سنسور کار خاموش و روشن کردن را پس از جوش آمدن انجام می‌دهد که وقتی خراب می‌شود نیاز به تعویض سنسور دمای چای ساز دارید.
 • چرا دستگاه پیش از جوش آمدن خاموش می‌شود؟این مشکل بر عکس مشکل قبلی است که خراب بودن سنسور نیز در این جا نقش ایفا می‌کند.
 • چرا دستگاه چای ساز روشن نمی شود؟اولین دلیلی که به ذهن می رسد خراب بودن دکمه خاموش و روشن در دستگاه است که این چنین نبوده و اصولا به دلیل خراب بودن بورد الکترونیکی این اتفاق رخ می‌دهد.
 • چرا دستگاه چای ساز گرم نمی شود؟یکی دیگر از مشکلاتی که برای چای ساز به وجود می آید گرم نشدن چای ساز است. اصلی‌ترین دلیلی که موجب بروز این موضوع می شود خراب بودن المنت های دستگاه چای ساز است. المنت همان قطعه ای است که جریان الکتریکی را به جریان گرمایی تبدیل می‌کند. از این رو با خرابی این قسمت دیگر دستگاه قادر به گرم کردن چای نخواهد بود.

خراب بودن دکمه در قهوه ساز و چای ساز را چگونه برطرف نماییم؟


دسته‌ای از خرابی‌ها مربوط به دکمه‌های دستگاه است.معمولاً هنگامی که دکمه‌ها خراب و فرسوده می‌شوند مشکلاتی در دستگاه ایجاد می شود که اغلب با نشت آب در مدار و یا گرم شدن بیش از حد دستگاه اتفاق می‌افتد. در این هنگام تنها راه چک کردن کلیدها و اتصالات است که گاهی اوقات می‌تواند قابل تعمیر باشد. گاهی نیز ممکن است بر اثر خرابی سیستم برق‌رسانی اختلالاتی در چای ساز و یا قهوه ساز شما رخ دهد که در این هنگام توسط یک تعمیر کار و فرد ماهر در این زمینه می‌توانید اقدام به حل این مشکل نمایید.

 


تعمیر قهوه ساز و چای ساز در محل


اگر قصد دارید در منزل خود مشکلات دستگاه‌های برقی خود را برطرف نمایید. تنها کافیست یک تماس بگیرید. متخصصین ما در این زمینه دارای دانش و مهارت کافی بوده و به تعمیر قهوه ساز در محل و یا چای ساز شما در منزل خواهند پرداخت. ما از این روش برای راحتی شما مشتریان گرامی استفاده می کنیم، جهت مشاوره و یا درخواست تعمیرکار با ما در تماس باشید.

 

 

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان