7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس (PHILIPS)

فیلیپس یکی از برند های هلندی است که زمینه ی فعالیت آن تولید قطعات و کالا های الکترونیکی است. دفتر مرکزی این برند در کشور هلند و شهر آمستردام می باشد. شرکت فیلیپس جزو بزرگ ترین شرکت های تولید لوازم خانگی می باشد.

  • تاریخچه ی برند فیلیپس
  • عمده ی فعالیت برند فیلیپس
  • هدف و شعار برند فیلیپس
  • نمایندگی لوازم خانگی فیلیپس
  • خدمات نصب لوازم خانگی فیلیپس

تاریخچه ی برند فیلیپس

برند فیلیپس در سال 1891 توسط فردی به نام جرارد فیلیپس معرفی شد و نام این برند نیز از فرد تولید کننده ی آن گرفته شده است. کارکنان این شرکت در حدود 12 هزار نفر بوده و آوازه ی آن در تمامی دنیا پیچیده است. در حال حاضر بیش از 100 کشور در جهان از این برند خریداری می کنند و لوازم و کالا های الکترونیکی فیلپس را در کشور خود عرضه می نمایند. یکی از افتخارات بزرگ برند فیلیپس معرفی آن به عنوان برترین برند دنیا در تولید تجهیزات روشنایی و نورپردازی در سال 2012 می باشد. بازار عرضه کننده ی سهام برند فیلیپس بازار یورونکست آمستردام می باشد. نام این برند در فهرست ثانویه ی بازار بورس نیویورک موجود است. اولین تجهیزاتی که توسط این برند تولید شد لامپ های الکتریکی بود که بعد ها خط تولید آن گسترده تر شده و لوازم خانگی برقی را نیز در بر گرفت.

عمده ی فعالیت برند فیلیپس

همانطور که گفته شد کار این برند تولید لامپ های الکتریکی بوده است که در حال حاضر در تولید سایر لوازم برقی خانگی فعالیت دارد. از طرفی در تولید سیستم های پزشکی و عکس برداری و همچنین نور افکن ها نقش خود را ایفا کرده و به طور کلی در زمینه ی تولید انواع نمایشگر های فیلیپس و لوازم صوتی و تجهیزات چند رسانه ای تبحر دارد. اما عمده ی فعالیت آن ساخت لوازم الکترونیکی و خانگی فیلیپس است. لازم به ذکر است که این برند در سال 2006 دارای افتخار کسب مقام دهم در زمینه ی فروشنده نیمه هادی ها است.

هدف و شعار برند فیلیپس

هدف برند فیلیپس از دیرباز تا کنون ایجاد تغییر و تحول در ابزار و لوازم الکترونیکی است. این شرکت توانسته است با بهره برداری از برترین متد های روز نام خود را در بین برند های معتبر دنیا در تولید لوازم خانگی برقی و الکترونیکی جای داده و بهترین لوازم های خانگی را تولید نماید. اما شعار برند فیلیپس جمله ی هر روز خودت را ابراز کن است. این جمله نشان دهنده ی تغییر و تحولات روز مره و درخشندگی برند فیلیپس می باشد.

نمایندگی لوازم خانگی فیلیپس

نمایندگی لوازم خانگی فیلیپس در تهران که تیم مهندسی آرا سرویس را شامل می شود می تواند به شما در زمینه ی تعمیر لوازم خانگی فیلیپس کمک کند. اگر برند یک یا چند لوازم خانگی در منزل شما فیلیپس است می توانید برای تعمیر و سرویس آن ها تنها از طریق شماره های درج شده در سایت با تیم آرا سرویس تماس گرفته و به راحتی از نمایندگی رسمی لوازم خانگی فیلیپس کمک بگیرید.

 


خدمات نصب لوازم خانگی فیلیپس


اگر به تازگی یکی از لوازم خانگی فیلیپس را خریداری کرده اید نگران نصب آن نباشید. آرا سرویس با داشتن مجوز خدمات نصب لوازم خانگی فیلیپس قادر است در مدت زمان کوتاهی لوازم خانگی با برند فیلیپس را نصب کرده و تحویل شما دهد.

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان