7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

 • Info@ara-service.com
 • 021-22504188

نصب، تعمیر و سرویس دوربین مدار بسته

 

 نصب، تعمیر و سرویس دوربین مدار بسته

 

 

 آنچه در مورد  نصب و تعمیر دوربین مدار بسته خواهیم آموخت

 • تعمیر و نصب دوربین مداربسته
 • نصب دوربین مداربسته
 • مراحل نصب دوربین مداربسته
 • عیب یابی و تعمیر دوربین مداربسته
 • دلیل ضبظ نشدن فیلم بر روی هارد دیسک چیست؟
 • تعمیر دوربین مداربسته در محل
 • جمع بندی

 

کلمات کلیدی: نصب دوربین مداربسته- تعمیر دوربین های مداربسته- خرید دوربین مداربسته- عیب یابی دوربین مداربسته- قیمت نصب دوربین مداربسته


تعمیر و نصب دوربین مداربسته


نصب دوربین مداربسته امروزه بسیار رایج است و برای مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.هدف اصلی از نصب دوربین های مداربسته معمولا ایجاد امنیت و آسودگی خیال در زمان هایی است که ما در محل کار یا منزل قرار نداریم. این موضوع سبب می شود تا به راحتی بتوانیم محیط کار یا منزل را رها نموده و امنیت محیط را افزایش دهیم. از دوربین های مداربسته می توانید در محیط های کوچک و یا مکان های بسیار بزرگ استفاده کنیم. تفاوت آن در تعداد دوربین های مداربسته ی به کار رفته در محیط است. حال در این مقاله می خواهیم در مورد نصب و تعمیر دوربین های مداربسته صحبت کنیم.که تعمیر دوربین مداربسته و نصب آن دو مبحث جداگانه هستند.


نصب دوربین مداربسته


نصب دوربین مداربسته مبحثی مهم است که در صورتی که تصمیم به نصب آن داشتید حتما باید با متخصصین مشورت کنید. برای نصب دوربین مداربسته عوامل متعددی را باید در نظر بگیرید از جمله این موارد می توان به نوع دوربینی که می خواهید استفاده نمایید،مکانی که باید دوربین در آن نصب شود،قیمت و هزینه ای که می خواهید برای نصب دوربین بپردازید و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود که مهم ترین آن را در موارد بالا نام بردیم.


مراحل نصب دوربین مداربسته


 1. موضوع اول تصمیم گیری در مورد خرید دوربین مداربسته و تجهیزات مرتبط به آن است. این مورد تا حدودی به علایق شخصی شما مرتبط است. اولین قدم تصمیم گیری در مورد محیطی است که دوربین می بایست در آن نصب شود. به بیانی دیگر کاربرد استفاده از دوربین مداربسته چیست و در چه مکانی می خواهید آن را استفاده کنید؟متراژ مکان چقدر است و نیاز به چند دوربین دارید؟موضوع دیگر در این قسمت میزان بودجه ای است که در نظر دارید و یا نوع دوربین مداربسته نیز ممکن است در قدم اول مهم باشد.
 2. خرید دوربین و تجهیزات آن با توجه به گام اول دومین قدم در نصب دوربین است. به طور مثال از دوربین های دام معمولا برای محیط های داخلی و سرپوشیده استفاده می شود. بنابراین اگر قصد شما استفاده از دوربین برای محیطی کوچک و سرپوشیده است باید این نوع دوربین را خریداری نمایید. اما اگر می خواهید دوربین را در محیط های باز و بزرگ استفاده نمایید باید از دوربین های بولت استفاده کرده و خریداری نمایید. همچنین با استفاده از مشورت گرفتن از فرد متخصص در نصب دوربین می توانید با نشان دادن محیط به او تعیین کنید که در چه مکان هایی بهتر است دوربین کار گذاشته شود تا دید بهتری داشته باشد و یا نیاز های امنیتی را برطرف نماید.
 3. گام آخر در نصب انتخاب هارد دیسک مناسب و تعیین تعداد روز های ضبط شده است. در این قسمت فرد متخصص پس از نصب وارد حیطه ی تنظیمات داخلی شده و تنظیمات مد نظر شما و سایر موارد مهم دیگر را تعیین می کند. با توجه به سه گام گفته شده دوربین شما آماده ی ضبط بوده و شما از یک سیستم امنیتی قوی برای محل مورد نظر خود استفاده کرده اید.

عیب یابی و تعمیر دوربین مداربسته


دوربین های مداربسته همانند بسیاری از لوازم امنیتی و الکترونیکی دیگر می توانند پس از مدتی خراب شده و یا نیاز به تعمیر دوربین مداربسته توسط متخصصین داشته باشند. این موضوع در واقع نشان دهنده ی طول عمر دوربین است که پس از مدتی کارایی آن کاهش می یابد. به طور مثال ممکن است دوربین خوب ظبط نکند،بر روی هارد دیسک فیلم های گرفته شده را ذخیره نکند، کیفیت دوربین کاهش یابد، دکمه های دوربین کار نکند و هزاران مشکلات دیگر که می تواند برای این وسیله ایجاد شود. اولین نکته ای که باید حتما به آن توجه نمود این است که دوربین را به حال خود رها نکنید. این وسیله باید هر چند وقت یکبار توسط یک نصاب یا تعمیر کار دوربین مداربسته مورد بازرسی قرار بگیرد تا دچار مشکل خاص نشود. اما در صورتی که دچار مشکلی خاص شد باید حتما آن را به یک متخصص سپرده تا به عیب یابی دوربین مداربسته بپردازد.

مهم ترین مشکلی که می تواند برای یک دوربین ایجاد شود قطع و وصل شدن آن است. این مشکل مستقیما به منبع تغذیه باز می گردد که باید توسط فرد ماهر چک شده و مشکل رفع شود. گاهی نیز ممکن است مشکل از برق کشی باشد که در این هنگام نیاز به تعویض سیم های مربوطه احساس می شود.


دلیل ضبظ نشدن فیلم بر روی هارد دیسک چیست؟


این مشکل از مشکلات اساسی است که دوربین های زیادی با آن دست و پنچه نرم می کنند. برای حل این مشکل باید هارد دیسک مورد بازرسی قرار گیرد. که این موضوع ممکن است مستقیما به خود هارد نیز باز نگردد. در بعضی از مواقع مشکل از سیم و برق هارد می باشد که ممکن است خراب شده باشد. برای حل این مشکل از یک متخصص بخواهید آن را چک کرده و اقدام به بررسی هارد کند.


تعمیر دوربین مداربسته در محل


 

شما می توانید با استفاده از خدمات سرویس و تعمیرات تخصصی ما به راحتی مشکل دوربین خود را برطرف کنید. همان طور که می دانید برای نصب دوربین مداربسته می بایست هزینه های زیادی را پرداخت نمایید که البته قیمت نصب دوربین مداربسته به کاربرد دوربین نیز بستگی دارد. اما می توانید با کمک کارشناسان ما به راحتی و با تماس خود دوربین را شناسایی کرده و مشکلات آن را برطرف نمایید. همچنین اگر به تازگی قصد خرید و نصب را دارید نیز از طریق تماس درخواست خود را ثبت نموده تا کار شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.


جمع بندی


دوربین مداربسته قطعه ای کوچک است که برای محیط های مختلف و حفظ امنیت مورد استفاده قرار می گیرد. برای نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته ابتدا هدف های خود را تعیین کنید و سپس از متخصصین بخواهید تا با توجه به هدف های شما اقدام به نصب و راه اندازی دوربین کنند. به خاطر داشته باشید دوربین خود را سرویس کنید و همچنین در صورت خرابی حتما به رفع مشکل بپردازید و این کار را به متخصص بسپارید.

 

ممکن است به موارد زیر هم علاقه مند باشید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان