7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر (Frigidaire )

برند فریجیدر که یک برند آمریکایی است در ساخت لوازم خانگی آمریکایی فعالیت دارد. این شرکت دارای تاریخچه ای تقریبا مفصل می باشد. زمینه ی همکاری این برند با شرکت های دیگر سبب رشد و توسعه ی برند فریجیدر شده است. اما می توان گفت این برند به تنهایی برندی با کیفیت و معتبر است.

  • تاریخچه ی برند فریجیدر
  • عمده ی فعالیت برند فریجیدر چیست؟
  • هدف و شعار برند فریجیدر
  • نمایندگی لوازم خانگی برند فریجیدر
  • خدمات نصب لوازم خانگی برند فریجیدر
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر (Frigidaire )
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر

تاریخچه ی برند فریجیدر

همان طور که گفتیم برند فریجیدر ساخت کشور آمریکا است. این شرکت در ابتدا زیر مجموعه ای از جنرال موتورز بوده است. یخچال خانگی اولین لوازم و تجهیزات برقی بود که توسط این شرکت ساخته شد. مالک برند فریجیدر امروزه کمپانی الکترو لوکس می باشد. فعالیت حرفه ای برند فریجیدر سال هاست که آغاز شده است و در حال حاضر به عنوان برندی معروف در تولید لوازم برقی و آشپزخانه نقش دارد. می توان گفت تمامی کالا های تولید شده توسط این برند از کیفیت کافی برخوردار بوده و در طی سال ها برند فریجیدر بر کیفیت کالا های خود به میزان چشم گیری افزوده است.

عمده ی فعالیت برند فریجیدر چیست؟

اگر در یک جمع بندی کلی بخواهیم فعالیت عمده ی این برند را شرح دهیم، برند فریجیدر در ساخت و تولید کالا های برقی فعالیت دارد. یخچال که اولین لوازم آشپزخانه ی تولید شده توسط این شرکت بوده است، اما در حال حاضر در ساخت انواع لوازم آشپزخانه ی با کیفیت نقش مهمی دارد. ماشین لباسشویی فریجیدر، ماشین ظرفشویی فریجیدر،یخچال ساید بای ساید و... کالا های برجسته ای است که توسط این برند تولید شده و به ثبت رسیده است. کیفیت لوازم و تجهیزات آشپزخانه ی فریجیدر به صورتی است که تا به بیشتر افراد و مصرف کنندگان از آن رضایت کافی داشته اند. از این رو اگر بخواهیم در یک جمله محصولات تولید شده توسط این برند را توصیف کنیم کیفیت بالای آن را مد نظر قرار خواهیم داد.

هدف و شعار برند فریجیدر

شعار و هدف تبلیغاتی برند فریجیدر از همان ابتدای تولید و رونق گرفتن تولید کالای با کیفیت بوده است به طوری که مشتریان از مصرف و خرید این برند رضایت کافی داشته باشند و با خیالی آسوده از آن استفاده نمایند. اما پس از چندین سال تولید و سابقه در زمینه ی ساخت لوازم و تجهیزات خانگی سعی کرده است تا در کنار تولید محصولاتی با کیفیت برای جلب رضایت مشتریان بر روی خدمات پس از فروش نیز تمرکز داشته باشد و رضایت آن ها را دو چندان نماید. این امر با هدف برقراری سهولت ارتباط با مشتری و افزایش رضایت آن ها صورت گرفته است.

نمایندگی لوازم خانگی برند فریجیدر

اگر از لوازم خانگی با این برند استفاده می کنید باید بگوییم برندی با کیفیت را انتخاب نموده اید. ما به عنوان نمایندگی لوازم خانگی فریجیدر در تهران مشغول به فعالیت بوده و بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم. اگر قصد تعمیر لوازم خانگی فریجیدر و یا سرویس آن را دارید تیم مهندسی آرا سرویس با داشتن خدمات تولید لوازم خانگی در محل می تواند شما را یاری نماید.

خدمات نصب لوازم خانگی برند فریجیدر


 

در صورتی که به تازگی از محصولات فریجیدر استفاده می کنید می توانید در جهت خدمات نصب آن از نمایندگی فریجیدر استفاده کنید. تیم آرا سرویس به عنوان نمایندگی معتبر این برند علاوه بر تعمیر و سرویس محصولات دارای خدمات نصب لوازم خانگی برند فریجیدر می باشد. برای اطلاع از نوع خدمات و دریافت خدمات تماس بگیرید.

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان