7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

نمایندگی لوازم خانگی ویرپول (Whirpool)

 برند ویرپول یکی دیگر از برند های آمریکایی است.این برند معتبر همانند دیگر برند های معرفی شده در تولید لوازم الکتریکی فعالیت داشته و محصولات الکتریکی متنوعی را تولید می کند. در این مقاله قصد داریم در مورد برند ویرپول توضیحات مختصری بدهیم.

  • تاریخچه ی برند ویرپول
  • عمده ی فعالیت برند ویرپول
  • هدف و شعار برند ویرپول
  • نمایندگی لوازم خانگی ویرپول
  • خدمات نصب لوازم خانگی ویرپول
نمایندگی لوازم خانگی ویرپول (Whirpool)

تاریخچه ی برند ویرپول

برند ویرپول تولید کننده ی لوازم خانگی آمریکایی است. این شرکت دارای تجارتی بزرگ در تولید لوازم خانگی برقی است. فعالیت اصلی این شرکت از سال 2006 آغاز شد. عمل اصلی آن هنگامی آغاز شد که تصمیم به پیشی گرفتن از شرکت الکترولوکس گرفت. این شرکت یک شرکتی سوئیسی بود و از شرکت های معتبر در این عرصه بوده است. سال تاسیس شرکت ویرپول در 1911 بود. بنیان گذار این برند فردی به نام لوئیز آپتون می باشد. نکته ی حائز اهمیت در مورد این فرد این است که نقش اصلی در تولید برند های مختلف را داشته است و بیش از 80 برند را با نام خود به ثبت رسانده است. دفتر مرکزی برند ویرپول در شهر بنتون چارتر تاونشیپ قرار داشته و در سال 2013 جزو 132 شرکت بزرگ شرکت های ایالات متحده شناخته شده است.

عمده ی فعالیت برند ویرپول

به طور کلی می توان گفت این شرکت از همان ابتدا در تولید لوازم الکتریکی فعالیت داشته است. در حال حاضر نیز در تولید لوازم خانگی برقی بسیار مشهور بوده و فعالیت دارد. از این رو عمده ی فعالیت برند ویرپول در تولید لوازم خانگی برقی است. یخچال ویرپول، ماشین لباسشویی ویرپول، مایکرویو ویرپول از مشهور ترین کالا های تولید شده توسط این شرکت است.

هدف و شعار برند ویرپول

این برند همانند دیگر برند های معتبر دنیا با هدف تولید لوازمی با کیفیت دارای شعار بهترین قیمت، بهترین کیفیت است. کیفیت محصولات ویرپول معمولا زبانزد بوده و اگر لوازم خانگی با این برند خریداری کنید مسلما پشیمان نخواهید شد. برند ویرپول از نظر کیفیت کالا تایید شده بوده و با ضمانت کیفیت محصولات خود را به فروش می رساند. از این رو هدف اصلی آن با شعاری که دارد همخوانی داشته و تولید کالای با کیفیت هدف اصلی آن است.

نمایندگی لوازم خانگی ویرپول

آرا سرویس به عنوان نمایندگی اصلی تعمیر لوازم خانگی ویرپول است. اگر به دنبال نصب لوازم خانگی ویرپول و یا تعمیر لوازم ویرپول هستید تنها کافیست با تیم متخصص آرا سرویس تماس بگیرید تا به راحتی بتوانید لوازم خانگی با این برند را تعمیر و یا نصب کنید. ما ارائه دهنده ی خدمات تعمیر لوازم خانگی با انواع برند های روز دنیا هستیم.

 


خدمات نصب لوازم خانگی ویرپول


در جهت نصب لوازم خانگی ویرپول، نصب یخچال ویرپول و یا نصب ماشین لباسشویی و انواع کالا های تولید شده توسط این برند روی ما حساب کنید. شرکت آرا سرویس ارائه دهنده ی بهترین خدمات نصب لوازم خانگی و تعمیرات آن هاست. با یک تماس در منزل خود و در کوتاه ترین مدت لوازم خانگی برند ویرپول را نصب کنید.

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان