7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آمانا (Amana)

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آمانا (Amana)

برند آمانا یک برند آمریکایی است که در زمینه ی تولید لوازم خانگی فعالیت دارد. این برند معتبر فعالیت خود را از سال 1934 آغاز نموده و به صورت حرفه ای به تولید لوازم و تجهیزات الکتریکی پرداخته است.

  • تاریخچه برند آمانا
  • عمده ی فعالیت برند آمانا
  • هدف و شعار برند آمانا
  • نمایندگی لوازم خانگی برند آمانا
  • خدمات نصب لوازم خانگی آمانا
تعمیرات لوازم خانگی آمانا

تاریخچه ی برند آمانا

تولید کننده ی این برند فردی به نام جورج فورسنتز می باشد. فعالیت رسمی و مفید این برند در سال 1954 با تولید اولین فریز آغاز شد. این وسیله به صورت عمودی بوده و جایگاه اصلی آن در خانه ها بود. حدودا در سال 1949 اولین یخچال فریز ساید بای ساید توسط این برند تولید شده و پس از گذشتن این سال برند آمانا در سال 1950 به دسته ای از سرمایه گزاران فروخته شد. هدف از خرید آن توسط سرمایه گزاران تبدیل این برند به برند لوازم تهویه ی هوا شد. این برند موفق به ساخت اولین مایکروویو جهان در سال 1967 می باشد. یخچال آمانا در سال 2000 به عنوان یخچال های برتر معرفی شد.

عمده ی فعالیت برند آمانا

تا این قسمت در مورد تاریخچه ی محبوب این برند سخن گفتیم. اکنون می خواهیم در مورد لوازم خانگی برند آمانا صحبت کنیم. بیشتری تجهیزات ساخته شده توسط این شرکت شامل لوازم و تجهیزات آشپزخانه و برقی است. به طور واضح تر باید گفته شود که برند آمانا بیشتر در ساخت لوازم برقی و الکترونیکی نقش خود را ایفا می کند. این برند ابتدا با ساخت یخچال فریزر شروع به فعالیت کرده و به طور کلی در ساخت تجهیزات تهویه ی هوا نیز نقش داشته است. پس از آن با ساخت مایکروویو، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی آمانا و دیگر لوازم برقی فعالیتی گسترده تر را آغاز نمود.

هدف و شعار برند آمانا

برند آمانا یک برند آمریکایی بوده و با کیفیت ترین لوازم و تجهیزات را تولید می کند. می دانید که بیشتر برند های آمریکایی دارای کیفیت مرغوبی بوده و ضمانت کیفیت کالا را دارند. برند آمانا با هدف تولید لوازم برقی و الکترونیکی با ضمانت و کیفیت بالا شروع به فعالیت نموده و شعار برند آمانا در واقع رضایت مشتریان از کالای خریداری شده و کیفیت مرغوب کالاست.

نمایندگی لوازم خانگی برند آمانا

اگر به دنبال نمایندگی مجاز تعمیر لوازم خانگی آمانا هستید باید به شما بگوییم لازم نیست راه دوری بروید. آرا سرویس به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز برند آمانا در تهران، بندرعباس و البرز دارای فعالیتی گسترده بوده و هر زمان نیازمند تعمیر لوازم خانگی آمانا را داشتید می توانید به صورت آنلاین یا از طریق تماس یک تعمیرکار بخواهید. تعمیرکار لوازم خانگی آمانا را از آرا سرویس بخواهید.

خدمات نصب لوازم خانگی آمانا

هر زمان که نیازمند نصب لوازم خانگی برند آمانا یا برند های دیگر بودید حتما از یک فرد متخصص با اطمینان کمک بخواهید. برای نصب لوازم خانگی آمانا نیز آرا سرویس یاری دهنده ی شما خواهد بود. اگر ساکن تهران یا البرز هستید تآمل نکرده و تعمیرکار حرفه ای خود در جهت تعمیر و نصب لوازم خانگی در محل را از ما بخواهید. برای این جهت می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان