7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

 • Info@ara-service.com
 • 021-22504188

تعمیر و سرویس خشک کن

 

 

خشک کن ماشین لباسشویی بخش مهمی از این دستگاه است که بیشتر افراد نیز به دلیل همین ویژگی از لباسشویی استفاده می کنند. خشک کن موجب می‌شود تا لباس‌ها در همان حال که شسته می‌شوند اندکی خشک شده و نمناک شوند. از این رو خشک کن نقش مهمی را در ماشین لباسشویی و لوازم مشابه ایفا می کند.

 • تعمیر خشک کن
 • چرا خشک کن دچار خرابی می شود؟
 • نتیجه گیری
 • خدمات آرا سرویس در محل


چرا خشک کن دچار خرابی می شود؟


در این قسمت می خواهیم علت های  خراب شدن و کار نکردن خشک کن را بررسی نماییم:

 • استفاده از قطعات نامرغوب: ممکن است علت خرابی خشک کن استفاده از قطعات تقلبی در آن باشد. به طور مثال ممکن است دستگاه شما قبلا تعمیر شده باشد و در تعویض قطعات از قطعات تقلبی در آن استفاده شده باشد که این روند می‌تواند به مرور خشک کن را دچار مشکل سازد. از این رو در صورتی که قطعات لوازم شما دچار مشکل شد حتما برای تعویض از شخصی مطمئن کمک بگیرید.
 •   قطعی برق و کار نکردن خشک کن: عدم وجود جریان برق و قطع شدن آن دلیل دیگری مبنی بر کار نکردن خشک کن است. ممکن است سیستم برق از قسمت‌های مختلف دچار خرابی شده باشد که در این صورت حتما باید از یک متخصص حرفه‌‍ای در این زمینه کمک بگیرید تا مشکل جدی‌تری را تجربه نکنید.
 • از کار افتادن موتور دستگاه: این موضوع در خشک کن ماشین لباسشویی بسیار رخ می دهد که موتور ماشین لباسشویی از کار افتاده و خشک کن نیاز به تعمیر پیدا می کند. در چنین حالتی ممکن است با تعمیر موتور ماشین لباسشویی کار شما راه افتاده و خشک کن مجددا کار کند. اما در صورتی که مشکل موتور حاد باشد نیاز به تعویض موتور ماشین لباسشویی خواهید داشت. در این حالت بهتر است با یک تعمیر کار ماشین لباسشویی تماس بگیرید.
 • تنظیمات نا مناسب دستگاه: در صورتی که دستگاه شما تنظیم نباشد ممکن است خشک کن به راحتی از کار افتاده و دیگر خشک نکند. این موضوع در صورت نرسیدن هوای مناسب نیز ممکن است رخ دهد. از این رو حتما باید دستگاه شما تنظیم شود. این امر را می توانید پس از خرید و یا در هنگام سرویس خشک کن توسط تعمیر کار انجام دهید تا دیگر با آن مواجه نشوید.
 • ظرفیت ماشین لباسشویی خود را بسنجید: اگر ماشین لباسشویی شما گنجایش 5 کیلو لباس را دارد بیشتر از آن لباس وارد آن نکنید. این روند سبب می شود پس از مدتی خشک کن از کار افتاده و نیاز به تعمیر داشته باشید. همچنین این امر می تواند دیگر قسمت های ماشین لباسشویی را تحت تاثیر قرار دهد.
 • خراب بودن فیوز حرارتی یا ترموستات: خراب بودن ترموستات ماشین لباسشویی امری دیگر برای تحت تاثیر قرار دادن خشک کن و خراب شدن آن است. برای رفع و تعمیر ترموستات ماشین لباسشویی و دستگاه‌های مشابه از تعمیرکاران آرا سرویس کمک بگیرید.
 • اشکال در خازن دستگاه: خراب بودن خازن دستگاه عاملی بر خراب شدن و از کار افتادن خشک کن است. اگر ماشین لباسشویی شما بدون ایرواشر است ممکن است با این مشکل مواجه شوید.
 • اشکال در پمپ آب: خراب شدن و یا گرفتگی و همچنین سوختن پمپ آب در دستگاه عواملی رایج است که عملکرد خشک کن را تحت تاثیر قرار می دهد. در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید از تکنسین ما کمک بگیرید. تا قبل از از کار افتادن خشک کن مشکل ایجاد شده را برطرف نمایند.
 • اشکال در کلید خشک کن:رایج ترین مشکل ایراد در کلید خشک کن است که باعث می‌شود نتوانید از خشک کن استفاده نمایید. این مشکل بسیار سطحی بوده و به راحتی قابل برطرف نمودن است. اما این قسمت نیز از مواردی است که نحوه عملکرد صحیح خشک کن را با مشکل مواجه می کند.

خدمات آرا سرویس در تعمیر خشک کن


مجموعه  آرا سرویس با بهترین روش‌های روز و مناسب‌ترین قیمت به تعمیر دستگاه شما و تعمیر خشک کن می‌پردازد. اگر دچار مشکل در رابطه با لوازم خانگی و یا خشک کن شده‌اید می توانید از طریق تماس با متخصصین آرا سرویس در کم ترین زمان مشکل را برطرف نموده و یا برای سهولت کار از خدمات تعمیر خشک کن در محل آرا سرویس استفاده نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.


نتیجه گیری


خشک کن بخش مهمی از هر دستگاه بوده و خشک کن ماشین لباسشویی نیز از آن دسته مواردی است که بیشتر دچار خرابی می شود. برای تعمیر خشک کن و تعمیر خشک کن ماشین لباسشویی با مطالعه ی موارد گفته شده می توانید به راحتی دلیل کار نکردن خشک کن را جستجو کنید. برای نحوه ی صحیح عملکرد خشک کن به هیچ عنوان  بار بیشتر از تحمل را وارد دستگاه نکرده و حتما در صورت مواجه شدن با کوچک ترین مشکل حتما آن را بررسی کنید.

بیش تر بخوانید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان