7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

برند آدمیرال (Admiral)

آدمیرال یکی از برند های آمریکایی بسیار معتبر است که کار اصلی آن تولید لوازم خانگی با کیفیت عالی است. نمایندگی آدمیرال معمولا در بیشتر کشور های دنیا دارای نمایندگی است که یکی از نمایندگی‌های معتبر آن نیز شرکت آرا سرویس است.

  • تاریخچه ی برند آدمیرال
  • عمده ی فعالیت شرکت آدمیرال
  • هدف و شعار برند آدمیرال
  • نمایندگی لوازم خانگی برند آدمیرال
  • خدمات نصب لوازم خانگی آدمیرال
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ادمیرال
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ادمیرال

تاریخچه ی برند آدمیرال

شرکت آدمیرال در دهه 1900 در سال 1934 میلادی توسط فردی به نام راس سیراگوسا تاسیس شده و پس از چند سال فعالیت توانست به عنوان یکی از برند های معتبر دنیا در زمینه ی تولید لوازم خانگی فعالیت داشته باشد. این شرکت زیر مجموعه ی برند ویرپول بوده و در ابتدا در تولید لوازم صوتی مانند رادیو و تلوزیون نقش داشته است. با پیشرفت و رونق گرفتن این برند، موجب شد تا فعالیت خود را گسترده کرده و ابزار و لوازم خانگی بیشتری تولید نماید. برند آدمیرال در حال حاضر یکی از برند هایی است که زیر نظر کمپانی ویرپول با کیفیت ترین لوازم خانگی را تولید می کند.

عمده ی فعالیت شرکت آدمیرال

همان طور که گفته شد شرکت آدمیرال زیر نظر برند ویرپول به تولید ابزار صوتی پرداخت. بنابراین در نخستین سال ها بیشتر با تولید لوازمی مانند تلوزیون و رادیو معروف شد. با گسترده شدن فعالیت این برند لوازمی مانند یخچال فریزر آدمیرال،ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی آدمیرال، گاز و مایکروفر آدمیرال، جارو برقی و کولر گازی آدمیرال تولید کرده و وارد بازار نمود. این برند در حال حاضر با تولید لوازم آشپزخانه به عنوان یکی از برترین برند ها مشغول فعالیت بوده و محصولات با کیفیت خود را تولید و عرضه می نماید. لوازم خانگی برند آدمیرال با برترین تکنولوژی ها ساخته و عرضه می شود.

هدف و شعار برند آدمیرال

برند آدمیرال همانند هر برند معروف دیگری در دنیا دارای هدف و شعاری در جهت تعیین مسیر تولید خود و همچنین معرفی کردن کالا های خود به افراد در دنیا است. این شرکت از دیرباز تا کنون به دنبال تولید محصولاتی خاص و لوازم خانگی با کیفیت بالا بوده است. در حال حاضر اصلی ترین هدف این شرکت تولید لوازم برقی برند آدمیرال با برترین کیفیت و جدید ترین های روز دنیا است. اگر به دنبال لوازم خانگی با کیفیت هستید می توانید از برند آدمیرال خرید خود را انجام دهید. این برند با هدف ضمانت محصولات خود به تولید لوازم خانگی می پردازد.

نمایندگی لوازم خانگی برند آدمیرال

این برند در ایران ممکن است دارای نمایندگی های زیادی باشد. نمایندگی آرا سرویس به عنوان یکی از نمایندگی های اصلی برند آدمیرال در ایران مشغول به فعالیت است. در صورتی که به دارای لوازم خانگی با برند معروف آدمیرال هستید می توانید از طریق مراجعه به نمایندگان و تعمیرکنندگان برند آدمیرال در ایران در سایت آرا سرویس به تعمیر لوازم خانگی آدمیرال بپردازید و با کیفیت ترین تعمیرات را دریافت نمایید.

خدمات نصب لوازم خانگی آدمیرال

آرا سرویس مفتخر است در زمینه ی نصب لوازم خانگی برند آدمیرال نیز شما را همراهی کرده و در کم ترین زمان ممکن خدمات نصب لوازم خانگی آدمیرال را به عنوان نمایندگی اصلی این محصول در محل به انجام برساند. جهت ثبت سفارش نصب یا تعمیر لوازم آدمیرال در محل با شماره های درج شده در سایت تماس گیرید.

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان