7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

 • Info@ara-service.com
 • 021-22504188

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تکنو (Tecno)

تکنو یکی از برند های دیگری است که در ساخت لوازم خانگی و تجهیزات مختلف تبحر داشته و برندی معتبر است. در این مقاله می خواهیم در مورد تاریخچه و بنیان گذاران این برند به اختصار توضیح داده و به معرفی این برند بپردازیم.

 • تاریخچه ی برند تکنو

  عمده ی فعالیت برند تکنو چیست؟

  هدف و شعار برند تکنو

  نمایندگی لوازم خانگی برند تکنو

  خدمات نصب لوازم خانگی برند تکنو

هدف و شعار برند تکنو

برند تکنو معمولا همانند سایر برند های دیگر با هدف و شعاری منحصر به فرد خود را معرفی می کند. به طور کلی هدف و شعار برن تکنو تولید لوازم خانگی با کیفیت و همچنین با طرحی متفاوت است. این برند همیشه به دنبال تفاوت بوده است و سعی کرده است تمامی محصولات و لوازمی را که وارد بازار می کند با بهترین کیفیت آن ها را وارد کرده و تحولی جدید در لوازم خانگی ایجاد کند.

نمایندگی لوازم خانگی برند تکنو

اگر لوازم خانگی شما برند تکنو است باید بگوییم شما از یک برند معتبر و با کیفیت در منزل و آشپزخانه ی خود استفاده می کند. در صورتی که هر یک از لوازم این برند را داشته و احتیاج به تعمیر و سرویس لوازم خانگی تکنو را داشتید متخصصین آرا سرویس حامی شما برای تعمیر لوازم خانگی شما بوده و می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهد. همچنین برای سهولت می توانید از خدمات تعمیر لوازم خانگی در منزل توسط تیم مهندسی آرا سرویس استفاده نمایید. برای این کار می توانید در جهت تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات لازم را وارد سایت کرده و منتظر تماس ما باشید.

خدمات نصب لوازم خانگی برند تکنو


همچنین در صورتی که به تازگی لوازمی از برند تکنو را خریداری نموده و نیازمند خدمات نصب هستید می توانید از معتبر ترین شرکت نصب لوازم خانگی تکنو در جهت نصب استفاده نمایید. برای انجام این کار تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن تیم مهندسی آرا سرویس یاری دهنده ی شما در زمینه ی نصب لوازم خانگیتان باشند.

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان