7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

 • Info@ara-service.com
 • 021-22504188

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تکنو (Tecno)

تکنو یکی از برند های دیگری است که در ساخت لوازم خانگی و تجهیزات مختلف تبحر داشته و برندی معتبر است. در این مقاله می خواهیم در مورد تاریخچه و بنیان گذاران این برند به اختصار توضیح داده و به معرفی این برند بپردازیم.

 • تاریخچه ی برند تکنو

  عمده ی فعالیت برند تکنو چیست؟

  هدف و شعار برند تکنو

  نمایندگی لوازم خانگی برند تکنو

  خدمات نصب لوازم خانگی برند تکنو

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تکنو
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تکنو

تاریخچه ی برند تکنو

برند تکنو در اوایل سال 1960 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده و به عنوان یکی از فروشندگان و تولید کنندگان لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه فعالیت نمود. بر خلاف سختی ها و مشکلاتی که در راه اندازی این شرکت به وجود آمد اما این برند توانست توسعه یافته و به عنوان برندی معروف معرفی شود. کم کم در سال های بعد، در سال 1980 این شرکت به رشد و شکوفایی خود رسیده و توانست بهترین لوازم خانگی و آشپزخانه را تولید نماید.

عمده ی فعالیت برند تکنو چیست؟

همان طور که قبل تر گفته شد این برند از همان ابتدا در تولید لوازم برقی آشپزخانه نقش خود را ایفا کرده است. برجسته ترین لوازم تولید شده توسط برند تکنو شامل گاز تکنو، یخچال تکنو و ماشین لباسشویی تکنو می باشد. در واقع می توان گفت که شرکت تکنو با تولید اجاق گاز و کوره های اجاق گاز فعالیت خود را آغاز نموده و در مراحل بعد یخچال و ماشین لباسشویی تکنو را وارد بازار کرد. در واقع برند تکنو اجاق گاز های مدرن تری را وارد بازار نموده و کیفیت محصولات تکنو معمولا بسیار بالا است.

هدف و شعار برند تکنو

برند تکنو معمولا همانند سایر برند های دیگر با هدف و شعاری منحصر به فرد خود را معرفی می کند. به طور کلی هدف و شعار برن تکنو تولید لوازم خانگی با کیفیت و همچنین با طرحی متفاوت است. این برند همیشه به دنبال تفاوت بوده است و سعی کرده است تمامی محصولات و لوازمی را که وارد بازار می کند با بهترین کیفیت آن ها را وارد کرده و تحولی جدید در لوازم خانگی ایجاد کند.

نمایندگی لوازم خانگی برند تکنو

اگر لوازم خانگی شما برند تکنو است باید بگوییم شما از یک برند معتبر و با کیفیت در منزل و آشپزخانه ی خود استفاده می کند. در صورتی که هر یک از لوازم این برند را داشته و احتیاج به تعمیر و سرویس لوازم خانگی تکنو را داشتید متخصصین آرا سرویس حامی شما برای تعمیر لوازم خانگی شما بوده و می تواند بهترین خدمات را در این زمینه به شما ارائه دهد. همچنین برای سهولت می توانید از خدمات تعمیر لوازم خانگی در منزل توسط تیم مهندسی آرا سرویس استفاده نمایید. برای این کار می توانید در جهت تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات لازم را وارد سایت کرده و منتظر تماس ما باشید.

خدمات نصب لوازم خانگی برند تکنو


همچنین در صورتی که به تازگی لوازمی از برند تکنو را خریداری نموده و نیازمند خدمات نصب هستید می توانید از معتبر ترین شرکت نصب لوازم خانگی تکنو در جهت نصب استفاده نمایید. برای انجام این کار تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن تیم مهندسی آرا سرویس یاری دهنده ی شما در زمینه ی نصب لوازم خانگیتان باشند.

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان