7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس

نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس
تاریخچه ی برند وستینگهاوس عمده ی فعالیت شرکت وستینگ هاوس هدف و شعار شرکت وستینگهاوس نمایندگی لوازم خانگی وستینگهاوس خدمات نصب لوازم خانگی وستینگهاوس

 

برند وستینگهاوس به عنوان یکی از برند های معتبر در زمینه ی تولید قطعات و لوازم برقی است و دارای سابقه ای طولانی مدت و درخشان است. این شرکت آمریکایی لوازم و تجهیزات گوناگونی را تولید نموده و نام این برند شهرت زیادی دارد. با ما همراه باشید تا لوازم و تجهیزات ساخته شده توسط این برند را مورد بررسی قرار دهیم.

  • تاریخچه ی برند وستینگهاوس
  • عمده ی فعالیت شرکت وستینگ هاوس
  • هدف و شعار شرکت وستینگهاوس
  • نمایندگی لوازم خانگی وستینگهاوس
  • خدمات نصب لوازم خانگی وستینگهاوس
نمایمدگی لوازم خانگی وستینگهاوس

تاریخچه ی برند وستینگهاوس

برند وستینگهاوس از جمله برند های معروف در زمینه ی تولید لوازم برقی است. عمده ی فعالیت برند وستینگهاوس در لوازم برقی بوده و برندی بسیار گسترده و معتبر است. برند وستینگهاوس از سال 1889 فعالیت خود را آغاز نمود و جورج وستینگهاوس بنیان گذار این برند بود. برند وستینگهاوس علاوه بر ساخت تجهیزات برقی با دیگر بخش های برق سر و کار داشته و در ساخت تجهیزات رادار ها، نیروگاه ها ، موتور ها و هواپیما ها نیز فعالیت داشته است. در سال 1995 مجموعه ی رسانه ای سی بی اس توسط بنیان گذار این برند خریداری شد و از سال 1997 به طور رسمی با این عنوان به فعالیت خود ادامه داد. سهام بخش مرتبط با انرژی در این شرکت در سال 1998 فروخته شد که این بخش در حال حاضر با عنوان کمپانی وستینگ هاوس الکتریک مشغول به فعالیت می باشد که تحت نظر شرکت ژاپنی توشیبا می باشد.

عمده ی فعالیت شرکت وستینگهاوس چیست؟

همان طور که قبل تر گفته شد این شرکت در حوزه ی تولید لوازم برقی و به طور کل لوازم برقی خانگی مشغول به فعالیت بوده و بیشتر تجهیزات برقی در منازل و مکان های دیگر را تولید می کند. عمده ی لوازمی که از این شرکت تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرد شامل یخچال وستینگ هاوس، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی وستینگهاوس و لوازم برقی دیگری که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد است. علاوه بر این در تولید موتورهای برقی، آسانسور های بالابر پله های برقی و خدماتی از این قبیل فعالیت دارد.

هدف و شعار شرکت وستینگهاوس چیست؟


هر نمایندگی و شرکتی به دنبال افزایش کیفیت برند خود است. شعار شرکت وستینگهاوس و هدف این کمپانی از تولید لوازم و تجهیزات برقی و لوازم خانگی افزایش رضایت مشتری و تولید کالای با کیفیت است. رضایت مندی مشتری از کالا ها و لوازم وستینگهاوس هدف اصلی در این برند می باشد و همیشه سعی بر این بوده است که برند وستینگهاوس با عنوان برند برتر در بین مصرف کنندگان شناخته شود.


نمایندگی لوازم خانگی وستینگهاوس


تیم متخصص آرا سرویس بزرگ ترین و بهترین تیم در تعمیر لوازم خانگی به عنوان یکی از نمایندگی های معتبر تعمیر لوازم خانگی وستینگهاوس بوده و آماده ی خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی است. اگر از لوازم خانگی با برند وستینگهاوس استفاده می کنید و نیاز به تعمیر آن دارید با ما تماس بگیرید.


خدمات نصب لوازم خانگی وستینگهاوس


خرید لوازم خانگی وستینگهاوس مسلما برای شما رضایت بخش است چرا که از یک برند معتبر خرید کرده اید. در صورت نیاز به نصب لوازم خانگی وستینگهاوس می توانید از تیم تعمیرکار و متخصصین نصب آرا سرویس یاری بگیرید. از طریق تماس با شماره تلفن های درج شده و یا ثبت سفارش خود می توانید از خدمات آرا سرویس و نصب و راه اندازه و یا تعمیر در محل بهره ببرید.

 

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان