7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو (Deawoo)

دوو Deawoo

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو (Deawoo)

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دوو (Deawoo)

ما تو آرا سرویس پزشک ماشین لباسشویی شما هستیم و مشکل شما رو با بهترین متخصصین، بهترین تیم اجرایی و در سریع ترین زمان ممکن حل میکنیم فقط کافیه فرم تعمیرات ماشین لباسشویی رو پر کنین تا ما فوری خودمونو بهتون برسونیم.

چقدر بد میشه وقتی میخواین لباس های کثیف رو بشورین و میبینین ماشین لباسشویی کار نمیکنه یا وسط کار وقتی داره برای خودش میچرخه یهو وایسه و مجبور شین لباس ها رو با یه وضع بد بکشین بیرون

حالا همه به کنار ماشین لباسشویی رو کجا تعمیر کنین؟ یعنی باید ببرین بیرون؟ حالا گیریم تعمیرکار هم بیاد خونه به کی اعتماد کنیم و تعمیر ماشین لباسشویی رو بهش بسپریم؟ از ترس دوباره خراب شدنش نگیم که جون آدم به لبش میرسه.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو Deawoo

تعمیر اجاق گاز دوو Deawoo

تعمیر ماکروفر دوو Deawoo

خدمات نصب دستگاه های دوو

نمایندگی رسمی و خدمات پس از فروش دوو علاوه بر تخصص منحصر به فرد خود در عیب یابی و تعمیر دستگاه های مختلف Daewoo در زمینه خدمات نصب و راه اندازی دستگاه های مختلف دوو نیز فعالیت دارد که این خدمات نیز مانند خدمات پس از فروش با کادری کارآزموده، مجرب و در سریع ترین حالت ممکن بعد از دریافت درخواست این خدمت از جانب مشتریان محترم Daewoo انجام خواهد گرفت.

مزایای خدمات پس از فروش و نمایندگی دوو

مهم ترین و اصلی ترین مزیت نمایندگی دوو ارائه انواع مشاوره های رایگان در مورد دستگاه های ساخت Daewoo است. مشاوران و کارشناسان آموزش دیده نمایندگی دوو در نهایت دقت و با صبر و حوصله فراوان این امور را انجام می دهند و در صورت استفاده از خدمات ما کلیه نرخ ها بر اساس مصوب اتحادیه و یا در صورت دارا بودن خدمات گارانتی رسمی طبق ضوابط گارانتی محصولات دوو اقدام و محاسبه می شود.

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان