7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

مشکلات پکیج اخگر + عیب یابی کامل

مشکلات پکیج اخگر

مشکلات پکیج اخگر + عیب یابی کامل

ما به عنوان نمایندگی و خدمات پس از فروش پکیج اخگر، قصد داریم در این مقاله مشکلات رایج پکیج اخگر را بیان کنیم. اگر پکیج دیواری شما برند اخگر است و دچار مشکل شده است، می‌توانید با خواندن نوشته زیر به راحتی آن را برطرف نمائید.

با توجه به پیچیدگی ساختار پکیج‌های شرکت اخگر، در صورت بروز مشکل در این پکیج، حتما باید از یک تعمیرکار مطمئن کمک بخواهید. معمولا به دلیل پیچیدگی این پکیج، تعمیرکاری که پکیج اخگر را تعمیر کند کم است. از این رو شما می‌توانید از متخصصین مجرب آرا سرویس کمک بخواهید.

  • مشکلات پکیج اخگر
  • تعمیر و عیب یابی پکیج دیواری اخگر
  • نمایندگی رسمی تعمیر پکیج دیواری اخگر در منزل

تعمیر و عیب یابی پکیج دیواری اخگر


کم شدن فشار بار پکیج اخگر

کم شدن فشار بار پکیج اخگر

فشار بار در پکیج‌ها توسط گیج تنظیم می‌شود. عقربه‌های گیج با اعداد 1 تا 6 نشان داده شده است. فشار پکیج در حالت عادی باید بین 1 تا 5/1 باشد. در صورتی که فشار پکیج اخگر به زیر 1 برسد، عملکرد صحیح پکیج دچار مشکل می‌شود. برای برطرف کردن این مشکل توسط شیر پرکن که در زیر پکیج تعبیه شده است، فشار را تنظیم نمائید. اگر مشکل پکیج برطرف نشد با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

روشن نشدن سه شعله پیلوت پکیج اخگر

پکیج اخگر طوری طراحی شده است که دارای سه شعله پیلوت است. زمانی که شما مدتی پکیج را خاموش کرده و اقدام به روشن کردن آن می‌کنید، ممکن است هر سه شعله به طور خودکار روشن نشود. در این هنگام فقط شعله سمت جرقه روشن می‌شود. حتی اگر مدت زمان طولانی جرقه زن را نگه دارید موفق نخواهید شد. جهت برطرف کردن این مشکل به صورت دستی سه جهت شعله را روشن کنید.

علت روشن نماندن و یا روشن نشدن پیلوت

علت روشن نماندن پکیج

یکی از مشکلات رایج در پکیج اخگر، روشن نشدن پیلوت است. معمولا در صورت بروز چنین مشکلی، سه شعله روشن نمی‌شود. سعی کنید شعله‌های دیگر پیلوت را با کبریت به صورت دستی روشن کنید. همچنین کاهش فشار پکیج اخگر نیز باعث روشن نماندن پیلوت می‌شود. بنابراین فشار پکیج را تنظیم نمائید.

علت گرم نشدن رادیاتور‌ها در پکیج اخگر

اولین دلیل بروز این مشکل، کم بودن فشار گاز در ساختمان است. با کاهش فشار گاز، ارتفاع شعله‌ها کم می‌شود. در نتیجه رادیاتور گرم نمی‌شود. وجود هوا در پکیج اخگر نیز دلیل دوم بروز این مشکل است. با هواگیری پکیج اخگر توسط تعمیرکاران آرا سرویس مشکل را برطرف نمائید. رسوب گرفتن پمپ، نیمه باز بودن شیرهای رفت و برگشت، وجود خرابی در شیر سه راهه، نزدیک بودن بیش از حد رادیاتور به پکیج و خراب شدن برد کنترل از دیگر دلایل بروز این مشکل است.

علت گرم نشدن آب توسط پکیج اخگر

این مشکل در بیشتر پکیج‌های دیواری بروز می‌کند. موارد مختلفی موجب بروز این مشکل می‌شود. اما اصلی ترین دلیل گرم نشدن آب پکیج اخگر، نامناسب بودن فشار پکیج یا گاز ساختمان است. از طرفی خراب شدن برد کنترل نیز موجب مختل کردن عملکرد پکیج و گرم نشدن آب می‌شود. اگر پکیج شما رسوب گرفته است آن را رسوب زدایی کنید. ممکن است مشکل از تجمع رسوب در لوله‌های پکیج باشد.

علت کار نکردن سیستم گرمایش در پکیج اخگر

4 دلیل کلی برای از کار افتادن سیستم گرمایشی پکیج وجود دارد. اولین علت خراب شدن پمپ است. در این صورت بهتر است پمپ توسط تعمیرکار بررسی گردد. خراب شدن فلوسوئیچ و یا باز ماندن سوپاپ بای پس نیز منجر به کار نکردن سیستم گرمایشی می‌شود. شیر سه راهه را نیز بررسی کنید. ممکن است خراب شده باشد. در اینصورت آن را تعویض کنید.

علت انفجاری روشن شدن پکیج اخگر

علت انفجاری روشن شدن پکیج

در صورت بروز این مشکل در مرحله اول فاصله بین الکترود جرقه زن و مشعل را بررسی کنید. اگر فاصله تنظیم نبود آن را تنظیم کنید. فشار گاز ساختمان و پکیج را نیز بررسی کنید. امکان افت فشار در پکیج وجود دارد. دلیل دیگر مسدود شدن سوراخ‌های مشعل است. این سوراخ‌ها ممکن است بر اثر گرد و غبار مسدود شده باشند. آن‌ها را تمیز کنید.

علت نوسان آب مصرفی در پکیج اخگر

بر خلاف موارد دیگر یکی از علل وجود این مشکل زیاد بودن ارتفاع شعله است. پس از بررسی ارتفاع شعله، سنسور آب گرم مصرفی را بررسی کنید و از عملکرد صحیح آن مطمئن شوید. خراب شدن شیر سه راه از علل دیگر است. شیر سه راه را به دقت بررسی کنید. ممکن است خراب شده باشد. همچنین اگر فشار آب ساختمان کم باشد، مشکل نوسان آب در پکیج اتفاق می‌افتد.

علت افزایش فشار مدار گرمایش با افزایش دما

بروز چنین مشکلی در پکیج اخگر چندان رایج نیست. اما در صورتی که با چنین مشکلی مواجه شدید، سه بخش از پکیج را باید بررسی کنید: در مرحله اول فشار آب پکیج را بررسی و تنظیم کنید. ممکن است تنظیم نبودن فشار باعث بروز این مشکل شود. در مرحله دوم شیلنگ منبع انبساط را چک کنید. مسدود شدن شیلنگ منبع انبساط، از دیگر عوامل بروز این مشکل است. در آخر حجم منبع انبساط با حجم آب مدار گرمایش را چک کنید. این دو باید با یکدیگر تناسب داشته باشند.

نبودن تناسب بین دمای مدار گرمایش و دمای آب مصرفی

اگر دمای مدار گرمایش خوب است اما دمای آب مصرفی کم است، ممکن است لوله‌های پکیج با رسوب مسدود شده باشند. در غیر اینصورت فلوسوئیچ و سوپاپ را بررسی کنید و از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب برد کنترل و شیر سه راهه را بررسی و در صورت خرابی تعویض کنید.


نمایندگی رسمی تعمیر پکیج دیواری اخگر در منزل


آرا سرویس، به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج دیواری اخگر در ایران، قادر است مشکلات پکیج دیواری اخگر را برطرف کند. ما با بهره مندی از بهترین تیم تعمیرکاران پکیج دیواری، با قیمتی مناسب و ارائه ضمانت نامه، پکیج شما را در منزل خودتان تعمیر می‌کنیم. می‌توانید از طریق تماس با شمار تلفن‌های درج شده با ما تماس بگیرید.


کلام آخر

 


پکیج دیواری اخگر، به دلیل ساختار پیچیده‌ای که دارد، هر فردی قادر به تعمیر آن نیست. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل در این پکیج، باید از تعمیرکار کمک بخواهید. در مطالب فوق در مورد مشکلات رایج در پکیج اخگر صحبت کردیم. امیدواریم با مطالعه آن، بتوانید مشکلات پکیج اخگر را برطرف کنید. در غیر اینصورت به صورت آنلاین درخواست تعمیرکار خود را ثبت کنید. ما در کمترین زمان به مشکل شما رسیدگی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

ارور پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج بوتان

تعمیر پکیج ایساتیس

دیدگاه در"مشکلات پکیج اخگر + عیب یابی کامل"

  1. اقبال

    سلام بندر انزلی هستم پکیج دیواری دیجیتال مدل dd24-b4 مرتب خطای E1 در نمایشگر ظاهر میشه.لطفا راهنمایی بفرمایید،سپاسگزارم.

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان