7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل منتظر صدای گرم شما هستیم

  • Info@ara-service.com
  • 021-22504188

تعمیر ماکروفر سامسونگ

ara-service

تعمیر ماکروفر سامسونگ


تعمیرات مایکروفر سامسونگ


دستگاه ماکروفر یک دستگاه الکترومغناطیسیه که کاربرد فراوانی در گرم کردن غذاهای سرد داره ، که در جوامع امروزی پایه ثابت آشپزخونه های ما شده . و از نظر زمان ، کاهش مصرف برق و غیره بسیار کارآمده .

بطور کلی ماکروفر دستگاهیه  که تمام قابلیت‌های یک ماکروویو را داره و فقط چند نوع حرارت دهی  به آن اضافه شده مثل حرارت سه بعدی، کانوکشن و فن و گریل از پشت .

Samsung 28 L Convection Microwave Oven (MC28H5033CK, Black)- Buy Online in Burundi at burundi.desertcart.com. ProductId : 64826162.


تفاوت ماکروفر و ماکروویو


تفاوت مایکروفر و ماکروویو در اینه که مایکروویو مواد غذایی را با ساطع کردن امواج با طول موج کوتاه و در زمان کم درست می‌کنه، ولی مایکروفر با داشتن المنت گرمایی غذا رو در مدت زمانی نسبتا بیشتر از مایکروویو، ولی به طور کامل گرم می‌ کنه و در اصطلاح غذا به طور کامل مغز پخت می‌شود.

اجاق های ماکروفر نقش کمتری در مقایسه با بقیه دستگاهای سرخ کردنی در پخت و پز حرفه ای دارند ، چون  دمای دامنه جوش مایکروفر واکنش های شیمیایی مطبوعی رو ایجاد نمی کنه.

مثل سرخ کردن ، قهوه ای شدن یا پختن در دمای بالاترو ایجاد کند.iبا این حال ، چنین دستگاهی گرمای زیادی رو می تونه به صورت مایکروفر به غذای شما برای آماده شدن برای سرو بده.

مایکروویو 40 لیتری سامسونگ MG40J5133AT | بانه بازرگان | قیمت مایکروفر 5133

 

Samsung Appliances ME21M706BAG 2.1 cu. ft. Over The Range Microwave | Furniture and ApplianceMart | Microwaves - Over The Range


روش جلوگیری از خرابی و تعمیرات ماکروفر سامسونگ


  1. بهترین ظروف برای استفاده در دستگاه ماکروفر ، ظروف سرامیکی ،  آرکوپال ،  پیرکس و بعضی ظرف‌های پلاستیکی با علامت مایکروویوند.
  2. ظروف فلزی و فویل‌ها باعث ایجاد جرقه و آتش‌سوزی احتمالی میشه که این عمل توصیه نمی شه ، ظروف پلاستیکی معمولی یا غیرمناسب آب می‌شن . دقت کنید لبه یا دیواره ظروف با رنگ‌های فلزی تزئین نشده باشن.
  3. از خراب نبودن و بسته شدن کامل در، نداشتن خوردگی در واشر یا جداره بین در و اتاقک، کارکرد درست قفل و لولای دستگاه مطمئن شوید.
  4. در هنگام خراب شدن جداره پلاستیکی بین در و اتاقک دستگاه، لولا، یا شیشه موجگیر آن به هیچ وجه دستگاه رو روشن نکنین و حتما از دستکاری یا تعمیر شخصی آن خودداری کنید.
  5. برای تعمیر، آن را به تعمیرکاران مجرب و متخصص ما بسپرید تا اثرات و تشعشعات آن  ضرر مالی و جانی بیشتر به شما نزنند. همیشه به یاد داشته باشین که داخل اتاقک دستگاه رو تمیز نگه دارین، ذرات سوخته، پاشیده و پرت شده داخل اون رو پاکسازی کرده، و مداوم از بسته بودن در و جفت شدن لبه های در مطمعن شوید .
  6. برای نظافت واشردزگیر و جاهای مختلف دستگاه هرگز از سیم ظرفشویی ، ابزار خراش دهنده ، اسکاج و یا مواد شوینده شیمیایی استفاده نکنین .
  7. برای جلوگیری از پاشیدن محتویات غذا بر روی ظروفغذایتان  ظرفتان را با در‌های مناسب بپوشونید ، اما هرگز در‌ها را محکم نکنید . این کار خطر انفجار و ترکیدگی رو افزایش می ده.

مایکروفر ال جی مدل 4295 – خرید از بانه – LG MS4295CIS– بانه ظروف


در صورت خرابی ، تعمیرات ماکروفر سامسونگ


تیم بزرگ و متخصص ما در زمینه تعمیرات وسایل خانگی بسیار هوشمندانه عمل کرده و با کمترین زمان و با بهترین عملکرد دستگاه شمارو تعمیر می کنه . شما می تونید از طریق راه های تماس با ما در ارتباط باشید و مشکلتون رو حل کنید .

 

من به تعمیرکار ماکروفر سامسونگ نیاز دارم

دیدگاه خود را بنویسید

اینستاگرام

به روزترین مطالب تعمیرات

تلگرام

آخرین مطالب در مورد تعمیرات

ساعت کاری آرا سرویس

شنبه تا جمعه - 8:00 - 22:00

تهران. پاسداران

پاسدارن. میدان هروی. خیابان ساقدوش. خیابان زندی 2
تماس با کارشناسان